Sayfanın İçeriğini Görüntüleyebilmek İçin
-
Ürün Açıklaması
-
Teknik Özellikler
-
İndirme Merkezi
-
Datasheets
Downled Glory NG, ofisler, hastaneler, eğitim kurumları, alışveriş merkezleri, rezidanslar ve mağaza/market alanları gibi farklı kullanım alanlarında ideal performans sunar. Alüminyum enjeksiyon gövdesi, IK03 darbe dayanımı ve IP20 koruma sınıfı ile iç mekânlarda uzun ömürlü kullanım sağlar. Sıcak, nötr ve soğuk ışık seçenekleri (2700K–6500K arası) ile her projeye uyum sağlar. CRI ≥ 80 değeri sayesinde renkleri doğal ve canlı şekilde yansıtarak mimari atmosferi destekler.
| Gövde | Alüminyum enjeksiyon gövde |
| Optik | - |
| IP Koruma Sınıfı (Gövde) | IP20 |
| IK Darbe Dayanım Sınıfı | IK03 |
| Giriş Gerilimi | 220-240V AC 50/60 Hz |
| Tüketim Gücü | 8 W / 16W / 26 W |
| Işık Kaynağı | LED |
| Renk Sıcaklığı | 3000K / 4000K / 5700K / 6500K |
| CRI | >80 |
| Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20 °C / +55 °C |
| Montaj Tipi | Sıva Altı |
Sayfanın İçeriğini Görüntüleyebilmek İçin