Sayfanın İçeriğini Görüntüleyebilmek İçin
EX-FOR MINI V2 ZONE 1.21
Ex-For Mini V2 Z1.21, patlayıcı gazların ve yanıcı buharların bulunduğu ortamlarda güvenli aydınlatma sağlamak için geliştirilmiş exproof (patlama korumalı) LED armatürdür. Yüksek sıcaklık, kimyasal buhar ve ağır endüstriyel koşullara dayanıklı yapısı sayesinde petrol rafinerileri, doğal gaz işleme tesisleri ve kimya fabrikaları, silolar için ideal bir çözümdür.
-
Ürün Açıklaması
-
Teknik Özellikler
-
İndirme Merkezi
-
Datasheets
Ex-For Mini V2 Z1.21 – Patlayıcı ortamlarda güvenli ve dayanıklı aydınlatma.
| Gövde | Alüminyum enjeksiyon gövde |
| Difüzör | Temperli cam |
| Optik Açılar | 90° |
| IP Koruma Sınıfı | IP66 |
| IK Darbe Dayanım Sınıfı | IK10 |
| Giriş Gerilimi | 220-240V AC 50/60 Hz |
| Tüketim Gücü | 20 W / 28 W / 36 W / 44 W / 50 W |
| Işık Kaynağı | MidPower LED |
| Renk Sıcaklığı | 3000K / 4000K / 5000K / 5700K / 6500K |
| CRI | >80 |
| Çalışma Ortam Sıcaklığı | -40 °C / +55 °C |
| Gövde Renkleri | SW 306G |
| Montaj Tipi | Sıva Üstü |
| Bölge | Zone 1 / Zone 21 |
| Ekipman Kategorisi | 2G / 2D |
| Sıcaklık Sınıfı | T6…T4 |
| Patlama Grubu | IIC / IIIC |
| Donanım Koruma Seviyesi | Gb/Db |
| Koruma Tipi | db / tb |
Sayfanın İçeriğini Görüntüleyebilmek İçin