Sayfanın İçeriğini Görüntüleyebilmek İçin
-
Ürün Açıklaması
-
Teknik Özellikler
-
İndirme Merkezi
-
Datasheets
-
| Gövde | Alüminyum enjeksiyon gövde |
| IP Değeri | IP66 |
| IK Darbe Dayanım Sınıfı | IK09 |
| Giriş Gerilimi | 220-240V AC 50/60 Hz |
| Tüketim Gücü | 65 W / 90 W |
| Işık Kaynağı | MidPower LED |
| Renk Sıcaklığı | 3000K / 4000K / 5000K / 5700K |
| CRI | >70 |
| Çalışma Ortam Sıcaklığı | -40 °C/+65 °C |
| Gövde Renkleri | SW 306G |
| Montaj Tipi | Zemin montaj |
Sayfanın İçeriğini Görüntüleyebilmek İçin