Sayfanın İçeriğini Görüntüleyebilmek İçin
-
Ürün Açıklaması
-
Teknik Özellikler
-
İndirme Merkezi
-
Datasheets
PROLIT V.3 MIDPOWER NG, alüminyum enjeksiyon gövdesi ile dış mekanlarda karşılaşılan zorlu koşullara karşı yüksek dayanım sunar. Serigraflı cam difüzör, mekanik etkilere ve çevresel faktörlere karşı ek koruma sağlarken, toz ve yoğun su etkisine karşı yüksek koruma seviyesi ile uzun süreli kullanım imkanı tanır.
Dar açıdan geniş açıya uzanan lens alternatifleri ile asimetrik optik seçenekler, ışığın ihtiyaç duyulan alana kontrollü ve verimli şekilde yönlendirilmesini sağlar. Farklı güç seviyeleri ile sunulan ürün yapısı, orta ölçekli alanlardan geniş dış mekan uygulamalarına kadar esnek bir kullanım alanı oluşturur. Bu sayede proje ihtiyaçlarına uygun aydınlatma çözümü kolaylıkla sağlanır.
Zemin montajına uygun tasarımı sayesinde PROLIT V.3 MIDPOWER NG; endüstriyel tesis sahaları, lojistik merkezleri, açık otoparklar, liman ve havaalanı çevreleri, spor alanları ve geniş açık alanların aydınlatılmasında tercih edilir. Dondurucu soğuklardan aşırı sıcaklara kadar uzanan acımasız hava koşullarında, performansından ödün vermeden yıllarca güvenilir şekilde çalışmak üzere tasarlanmıştır.
| Gövde | Alüminyum enjeksiyon gövde |
| Difüzör | Serigraflı Cam |
| Optik | 18° lens / 23° lens / 30° lens / 46° lens / 60° lens / 90° lens / Asimetrik lens / 0 Tilt |
| IP Koruma Sınıfı | IP66 |
| IK Darbe Dayanım Sınıfı | IK09 |
| Giriş Gerilimi | 220-240 V AC |
| Güç Tüketimi | 105 W / 150 W / 175 W / 210 W / 235 W |
| Işık Kaynağı | MidPower LED |
| Renk Sıcaklığı | 3000K / 4000K / 5000K / 5700K |
| Renk Doğruluk İndeksi (CRI) | >70 |
| Çalışma Ortam Sıcaklığı | -40 °C/+65 °C |
| Montaj Tipi | Zemin montaj |
Sayfanın İçeriğini Görüntüleyebilmek İçin