Sayfanın İçeriğini Görüntüleyebilmek İçin
SROUND NG
Yenilikçi tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken SROUND NG, -20°C ile +50°C ortam çalışma sıcaklığına sahip olmasıyla zorlu endüstriyel ortamlar için güvenilir bir tercihtir. Tasarruflu LED teknolojisine sahip olan ürün, daha düşük enerji tüketimiyle daha yüksek verimlilik sağlamasının yanında; içerdiği acil durum kiti ile olası durumlarda 3 saate kadar aydınlatmayı destekleyerek hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz.
-
Ürün Açıklaması
-
Teknik Özellikler
-
İndirme Merkezi
-
Datasheets
Yenilikçi tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken SROUND NG, -20°C ile +50°C ortam çalışma sıcaklığına sahip olmasıyla zorlu endüstriyel ortamlar için güvenilir bir tercihtir. Tasarruflu LED teknolojisine sahip olan ürün, daha düşük enerji tüketimiyle daha yüksek verimlilik sağlamasının yanında; içerdiği acil durum kiti ile olası durumlarda 3 saate kadar aydınlatmayı destekleyerek hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz.
| Gövde | Alüminyum enjeksiyon gövde |
| Optik | Miro silver reflektör |
| Optik Açılar | Arena , Lowbay |
| IP Koruma Sınıfı | IP65 |
| IK Darbe Dayanım Sınıfı | IK07 |
| Giriş Gerilimi | 220 – 240V AC |
| Tüketim gücü | 95 W / 108 W / 135 W / 168 W / 187 W |
| Işık Kaynağı | Mid Power LED |
| CRI | > 80 |
| Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20 °C/+50 °C |
| Gövde Renkleri | SW 306G |
| Montaj Tipi | Sıva üstü / Sarkıt (tek noktadan askı) |
Sayfanın İçeriğini Görüntüleyebilmek İçin