Sayfanın İçeriğini Görüntüleyebilmek İçin
-
Ürün Açıklaması
-
Teknik Özellikler
-
İndirme Merkezi
-
Datasheets
-
| Gövde | Alüminyum enjeksiyon gövde |
| Optik | Miro silver reflektör |
| Optik Açılar | Arena , Lowbay |
| IP Koruma Sınıfı | IP65 |
| IK Darbe Dayanım Sınıfı | IK07 |
| Giriş Gerilimi | 220 – 240V AC |
| Tüketim gücü | 52 W / 95 W / 108 W / 135 W / 168 W / 187 W |
| Işık Kaynağı | Mid Power LED |
| CRI | > 80 |
| Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25 °C / +70 °C & -25 °C / +60 °C |
| Gövde Renkleri | SW 306G |
| Montaj Tipi | Sıva üstü |
Sayfanın İçeriğini Görüntüleyebilmek İçin