Sayfanın İçeriğini Görüntüleyebilmek İçin
-
Ürün Açıklaması
-
Teknik Özellikler
-
İndirme Merkezi
-
Datasheets
Tower Bollard NG, modern dış mekân projeleri için geliştirilen dekoratif LED bollard armatürdür. Tower Bollard ürün ailesinin tasarım dilini korurken, yönlendirilmiş ışık yapısıyla yaya alanlarında daha kontrollü bir aydınlatma etkisi oluşturur.
Alüminyum gövde yapısı ve kompakt formu sayesinde parklar, yürüyüş yolları, çevre düzenleme alanları, sosyal yaşam alanları ve site içi uygulamalarda mimari çevreyle uyumlu bir görünüm sağlar. Kontrollü ışık dağılımı, kamaşmayı azaltarak görsel konforu destekler ve yönlendirme amaçlı aydınlatma uygulamalarına uygun yapı sunar.
Dış ortam koşullarına uygun dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlayan Tower Bollard NG, modern kent ve peyzaj projelerinde estetik ve işlevselliği bir araya getirir. Minimal tasarım dili, gündüz ve gece görünümünde mimari bütünlüğün korunmasına katkı sağlar.
| Gövde | Alüminyum Gövde (Kromat Kaplamalı) |
| Optik | 4mm Cam |
| Optik Açılar | - |
| IP Koruma Sınıfı | IP66 |
| IK Darbe Dayanım Sınıfı | IK06 |
| Giriş Gerilimi | 220-240V AC 50/60 Hz |
| Tüketim Gücü | 10 W |
| Işık Kaynağı | COB LED |
| Renk Sıcaklığı | 2700K / 3000K / 4000K / 6500K |
| CRI | >80 / >90 |
| Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20 °C / +45 °C |
| Gövde Renkleri | RAL 7016 |
| Montaj Tipi | Zemin Montaj |
Sayfanın İçeriğini Görüntüleyebilmek İçin